Dierenkliniek Brielle

Amer 15, 3232 HA Brielle · 4,6 (338 reviews)

Hond met lange blonde vacht die opzij kijkt, buiten

Wat baasjes zeggen over Dierenkliniek Brielle

Brielle krijgt lof voor een vriendelijk team dat meedenkt en snel kan schakelen, met namen als Evelien en Michelle. Bij het afscheid van een hond voelde men zich goed begeleid. Er is ook een veearts, en men wordt snel geholpen.

Pluspunten

  • Snel geholpen
  • Meedenkende dierenartsen
  • Fijne begeleiding bij afscheid

Minpunten

Geen kritiek in de recente reviews.

Samengevat door ons uit de 5 meest recente Google-reviews, met hulp van AI; we controleren steekproeven tegen de originele reviews. Bekijk hoe we werken. Bijgewerkt 31 oktober 2026.

In het kort

  • Zelfstandige praktijk, geen onderdeel van een keten.
  • Google-score 4,6 uit 338 reviews: gelijk aan het gemiddelde in Brielle (4,7).
  • Open 's avonds na 19:00.
  • Zet 5 tarieven online; duurder dan gemiddeld voor consult kat, kat chippen.
  • Heeft een eigen spoeddienst.
  • In de reviews komen vooral honden voor.
  • Dichtstbijzijnde andere praktijk: Dier Medisch Centrum Brielle op 750 m.
Zelfstandige praktijk
Eigen spoeddienstKonijnenKnaagdierenLandbouwdierenPaardenBeeldvormingChirurgieKeuringLaboratorium
Bel 0181 412 004WebsiteRoute

Tarieven

Prijzen van de website van de praktijk, met datum.

BehandelingPrijsHerkomstLandelijk
Sterilisatie poes€180
Rond het landelijk gemiddelde
Praktijkprijs€160 – €185
Castratie kater€93
Rond het landelijk gemiddelde
Praktijkprijs€90 – €95
Consult kat€56
20% boven landelijk gemiddelde
Praktijkprijs€33 – €60
Consult hond€56
Rond het landelijk gemiddelde
Praktijkprijs€33 – €86
Spoedconsult kat (avond/nacht)Geen prijs online
€100 – €220
Spoedconsult hond (avond/nacht)Geen prijs online
€105 – €560
Kat chippen€46
15% boven landelijk gemiddelde
Praktijkprijs± €40
Bloedonderzoek kat (7+ jaar)Geen prijs online
€70 – €150

Beter alternatieven checken

Deze praktijk zit voor consult kat duidelijk boven het gemiddelde. Vergelijk gerust eerst met deze praktijken:

Alle 2 praktijken in Brielle →

Veelgestelde vragen

Wat kost sterilisatie poes bij Dierenkliniek Brielle?

Dierenkliniek Brielle rekent €180 voor sterilisatie poes, volgens de eigen website (2026-10-31). Landelijk is dat €160 – €185.

Wat kost castratie kater bij Dierenkliniek Brielle?

Dierenkliniek Brielle rekent €93 voor castratie kater, volgens de eigen website (2026-10-31). Landelijk is dat €90 – €95.

Wat kost consult kat bij Dierenkliniek Brielle?

Dierenkliniek Brielle rekent €56 voor consult kat, volgens de eigen website (2026-10-31). Landelijk is dat €33 – €60.

Is Dierenkliniek Brielle open op zaterdag?

Nee, volgens Google is Dierenkliniek Brielle op zaterdag gesloten.

Heeft Dierenkliniek Brielle een avondspreekuur?

Ja, Dierenkliniek Brielle is op één of meer dagen na 19:00 open.

Heeft Dierenkliniek Brielle een spoeddienst?

Ja, Dierenkliniek Brielle heeft een eigen spoeddienst.

Is Dierenkliniek Brielle een zelfstandige praktijk?

Ja, Dierenkliniek Brielle is zelfstandig en hoort niet bij een keten.

Hoe wordt Dierenkliniek Brielle beoordeeld?

Dierenkliniek Brielle heeft op Google een score van 4,6 uit 5, op basis van 338 reviews (bijgewerkt 31 oktober 2026).

Welke dierenartsen zitten dicht bij Dierenkliniek Brielle?

Dier Medisch Centrum Brielle (750 m) en AniCura Dierenkliniek het Overbosch Rozenburg (5,3 km) zijn de dichtstbijzijnde andere praktijken.

Reviews

4,6

338 reviews op Google

Alle reviews

Waar baasjes het over hebben

  • Vriendelijkheid & personeel5,0★ · 2×2 reviews noemen vriendelijkheid & personeel als pluspunt.
  • Wachttijd & afspraak5,0★ · 2×2 reviews noemen wachttijd & afspraak als pluspunt.

Uit de reviews gehaald

Dieren in de reviewsHonden (1×)
S
Shirley Stadtman · 4 maanden geleden

Heel vriendelijk geholpen, denken met je mee, hebben een hart voor de dieren

M
Monique Vollmer · 8 maanden geleden

Vandaag ons hondje bubbels in moeten laten slapen . Zo fijn begeleid door Michelle en haar team . Zo begaan met de dieren en mens

A
andre Peeters · 5 maanden geleden

Alleen maar positieve ervaringen.
Deskundige mensen.

D
Danique Sjödin - Jennissen · 4 jaar geleden

Wat een fijne dierenkliniek. We werden geholpen door dierenarts Evelien. Ze denkt goed met je mee en kan snel schakelen! Dat is heel erg fijn als baasje want je wilt toch het beste voor je lieve haarbal.

M
Manuel Smit · 5 maanden geleden

Fijne dierenarts en veearts waar je altijd snel geholpen kan worden

Recente reviews zoals getoond op Google. Wij passen ze niet aan.

Zo hebben we deze pagina gemaakt

  • Adres, telefoon, openingstijden en score: Google-bedrijfsprofiel, opgehaald 2026-10-31.
  • Tarieven: letterlijk overgenomen van de website van de praktijk, gecontroleerd 2026-10-31.
  • Reviews: de 5 meest recente Google-reviews, onbewerkt. Samenvattingen zijn van ons en per steekproef gecontroleerd.
  • Afstanden: hemelsbreed berekend tussen de coördinaten van de praktijken.

Samengesteld door Robin. Wij zijn onafhankelijk en krijgen niets van praktijken. Fout gezien? Meld een correctie; we passen het binnen een week aan. Lees meer over onze werkwijze.